Futuriti xSale

Zalety FUTURITI xSale

Wsparcie dla omnichannel

Dzięki FUTURITI xSale będziesz zarządzał sprzedażą we wszystkich kanałach z poziomu jednego, wygodnego panelu administracyjnego. Pozwala to na szybkie tworzenie i wystawianie ofert oraz realizację zamówień bez potrzeby logowania się do różnych managerów sprzedaży.

FUTURITI xSale wspiera pełną, dwukierunkową integrację zarówno ze znanymi platformami sprzedażowymi (Amazon, eBay, Allegro), jak i silnikami sklepów internetowych (m.in. Shoper, Sky-Shop, Prestashop, Magento, ClickShop, Sklepicom).

Automatyzacja sprzedaży

FUTURITI xSale to duże możliwości automatyzacji w zakresie realizacji zamówień. Wbudowany Silnik Procesów czuwa nad samodzielnym wykonywaniem się poszczególnych kroków, od sprawdzenia stanów magazynowych, poprzez wysyłkę e-maili do klientów, a skończywszy na zmianach statusów i przygotowywaniu listów przewozowych dla kuriera. Wszystko to FUTURITI xSale wykonuje bez Twojej ingerencji, dzięki czemu możesz skupić się na rozwoju sklepu internetowego.

Integracja z systemami ERP

Dzięki dwukierunkowej integracji z popularnymi systemami ERP, FUTURITI xSale umożliwia łatwe przekazywanie takich danych jak baza towarów, dokumenty księgowe i dokumenty magazynowe pomiędzy obydwoma systemami.

W zakresie integracji między systemami ERP a FUTURITI xSale masz możliwość zautomatyzowania procesów dzięki wydajnemu Silnikowi Procesów.

Obsługa sprzedaży międzynarodowej

Z FUTURITI xSale zaczniesz sprzedawać również poza Polską. Integracja z największymi światowymi platformami sprzedażowymi (Amazon i eBay) oraz wbudowany system śledzenia limitów i naliczania stawek VAT umożliwia szybkie rozwinięcie dodatkowych kanałów sprzedaży poza granicami naszego kraju.

FUTURITI xSale zapewnia

 • > automatyczne zarządzanie ofertami w wielu kanałach sprzedaży (wystawienie, edycję, zamykanie),
 • > natychmiastową aktualizację stanów magazynowych w wystawionych ofertach (nie musisz samodzielnie kontrolować stanów, FUTURITI xSale robi to za Ciebie),
 • > automatyczną rezerwację towaru po zamówieniu,
 • > pełną dwukierunkową integrację z systemami ERP: synchronizację stanów magazynowych, cen, atrybutów,
 • > jednoczesną aktualizację cen w ofertach na różnych kanałach sprzedaży,
 • > obsługę wielu kont i sklepów w jednym miejscu (z zachowaniem indywidualnych parametrów dla każdego konta),
 • > obsługę ofert kombinacyjnych,
 • > import zamówień i płatności do systemu ERP,
 • > obsługę różnorodnych polityk cenowych,
 • > aktualną wersję, dostosowaną do wszystkich zmian w serwisach sprzedażowych,
 • > przyjazny interface,
 • > łatwą, intuicyjną obsługę.

Dlaczego FUTURITI xSale?

Wysoka wydajność

Zaletą FUTURITI xSale jest praca w trybie zdarzeniowym, dzięki czemu wszelkie aktualizacje odbywają się natychmiast, bez przeciążania systemu niepotrzebną ilością danych w momencie synchronizacji. Takie działanie umożliwia stałe prezentowanie aktualnych stanów magazynowych oraz parametrów w ofertach, nawet dla baz zawierających ponad 100 000 produktów!

Synchronizacja bezpośrednio z ERP

Ciągła wymiana danych między FUTURITI xSale i systemem ERP pozwala na sprawne zarządzanie sprzedażą oraz stanami magazynowymi.

Optymalizacja i rozwój

Doświadczony zespół programistyczny tworzący FUTURITI xSale dba o stałe aktualizowanie systemu, aby spełniał wszelkie standardy nakładane przez wszystkie serwisy sprzedażowe i esklepy. Firma FUTURITI to jeden z nielicznych w Polsce oficjalnych partnerów technologicznych Allegro. Mając dostęp do wszystkich planowanych zmian na długo przed ich wprowadzeniem jesteśmy w stanie zaimplementować je w xSale, dzięki czemu nasi klienci mogą bez przeszkód prowadzić sprzedaż w każdym z obsługiwanych kanałów sprzedaży.

Galeria

Cennik

Miesięczny koszt korzystania z FUTURITI xSale wynosi 0,5% wartości transakcji (maksymalnie 1 zł netto / transakcję).

Minimalna opłata wynosi 600 zł netto / miesiąc.

Jeśli wysyłasz ponad 15 000 paczek miesięcznie, mamy dla Ciebie specjalną ofertę!

xSale Light

Możesz również skorzystać z oferty xSale Light. Jest to dedykowane wdrożenie xSale dla jednego kanału sprzedaży. Jego koszt zaczyna się od 100 zł netto / miesiąc.